SİTE İÇİ ARAMA

 

OPTİSYENLER OPTİK - KOCAELİ - DİLOVASI

Firmamız 2010 yılında DİLOVASI / KOCAELİ ilçesinde kurulmuştur. Sağlık müessesi zihniyeti ile yola çıkan firmamız, halk sağlığını, ticaret anlayışından ayıran ince çizgi üzerinde ilerlemektedir.

 

 

 

Gelişen teknoloji ve yenilikçi anlayış ile ilerleyen firmamız 2014 yılında markalaşma yoluna gitmiş ; GÜL OPTİK KÖRFEZ/ KOCAELİ ve YARIMCA OPTİK KÖRFEZ KOCAELİ adresinde bulunan optik müesseseler ile birleşerek OPTİSYENLER OPTİK adı altında toplamıştır. Kocaeli ilinin tek isim altında en büyük 2. Optik mağazası zincirini oluşturmuştur. Türkiye de optik zincir mağazalar içerisinde tüm çalışanlarının optisyen olduğu tek firma özeliğine sahiptir.

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla,halk sağlığını ticaret anlayışından ayıran ince çizgi üzerinde ilerlemektedir. İlk olarak bölgede daha sonra da ülkemizde lider olma yolunda ilerleyecektir.

Halk sağlığını ön planda tutup her kesime hitap ederek ekonomik seviye gözetmeden gelişen teknolojiye ayak uydurarak halkımıza en kaliteli sağlıklı hizmeti vermekdir.

Adres : Optisyenler Optik Mimar Minan Mh. Bagdat Cd No 95/A Dilovası / KOCAELİ

Telefon : 02627541234