Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz!

Değerli Optisyen.COM Ekibi üyesi kardeşlerim:

Şimdi sizlere uzun uzun yukarda ki cümleyi açıklayan bir kompozisyon yazmayacağım. Malum uzun yazılar okumayı sevmeyen insanlarız…

Geçmişte; bu günler ve yarınlar için en çok konuştuğumuz konulardan bir tanesinin ana fikri yukarda yazıyor. Yani az laf, çok iş…

Geleceği inşâ etmek adına bu gün yapılması gereken şeyler kendimizce bellidir. Bunları yaparken de bize zaman kaybettirecek işlerle uğraşmamak en güzelidir.

Optik sektöründe kimin ne kadar sektöre faydalı olduğu, hangi ismin kime neye hizmet ettiği, herkes tarafından fazlası ile biliniyor.

Geriye bilinmeyen tek şey kalıyor o da ‘’Optisyen.COM ‘’ ismi altında toplanmış sicili temiz insanların yapmaya çalıştıkları.

Bu yüzdendir ki; yukarda ki cümle gereği kimseye kendimizi anlatmak zorunda kalmayalım. Tanımak isteyen yaptıklarımızı ve/veya yapmaya çalıştıklarımızı görsün ona göre bizi tanısın. Yani biz konuşmayalım ortaya koyduğumuz mesleğe faydalı icraatlar konuşsun.

Malum önümüz ODA-BİRLİK süreci. Bu süreçte herkes kendine yakışanı yapacak. Kimileri meslek adına kimileri de menfaatleri uğruna.

Görelim Mevlam neyler, neylerse güzel eyler.

 

 

İsmail UYAR


ismailuyar@optisyen.com

.. Kimler Neler Demiş?