UĞUR OPTİK TEN BİR İLK DAHA!

Uğur Optik MakinaGenel Müdürü Ercan Turgut, yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübeleri sayesinde tüm detayları ile optik mağazalarına rahat bir nefes aldıracak bir tasarım yaptıklarını,bu tasarımın ismini de CentervisionKiosk’danCentervisionDesk ‘e aktardıklarını belirtti.

Sayın Turgut sektörden ciddi anlamda yoğun ilgi gördüklerini; bu sayede ekip olarak doğru işler yaptıklarını ve aynı hızda devam edeceklerini dile getirdi.

Uğur Optik Makina Genel Müdürü Sayın Turgut, optik mağazalarında müşteri ile iletişime geçildiğinde CentervisionDesk tasarımı işletmecinin;

1)Ölçüm yapma da kolaylık

2)Müşteriye daha hızlı cevap verme

3) Satış aksiyonunun kesilmemesi

 4)Ürün montaj ve tesliminin en hızlı şekilde sağlanması

5)Dokunmatik ekranlı modülünde hareketli kamera sistemi sayesinde tüm ölçüm işlemlerinin yapılmasında kolaylık

      Ve en önemliside optik çalışanlarının tüm araç ve gereçlerinin bir masada toplanıp kompak bir şekilde çalışmasını hızlandıracağını söyledi.

Uğur Optik MakinaGenel Müdürü Sayın Turgut, tasarladıkları bu ürünle optik mağazalarına rahat bir nefes aldıracaklarını, şu an itibari ile siparişlerin yoğun bir talep arz ettiğini, hali hazırda 15 ülkeye ihracat yaptıklarını, ülke içerisinde faaliyette olan mağazaların %10 una yakınınında halen kullanıldığını, sektörde büyük bir ihtiyaç olan ve kendilerine yakışan bir ürün tasarladıkları için memnuniyetlerini dile getirdi.


Beta Optik

.. Kimler Neler Demiş?

talat sırabaşı
Ziyaretçi
talat sırabaşı

daha açık bilgi ve resim olabilirdi