Kayseri Optisyen-Gözlükçüler Odası Bilgilendirme Toplantılarına Başladı.

Oda kayıt sürecinin başlamasıyla birlikte IX. Bölge Kayseri Optisyen-Gözlükçüler Odası kurucu yönetimi olarak Kayseri Odasına bağlanacak illeri ziyaret ederek meslektaşlarımızı bilgilendirmeye devam ediyoruz.

27 Eylül tarihinde Nevşehir ilindeki optisyen/gözlükçü meslektaşlarımız bilgilendirildi.

 

5 Ekim tarihinde Yozgat ilinde ki optisyen/gözlükçü meslektaşlarımız bilgilendirildi.

Önümüzde ki günlerde de Kırşehir ilinde ki optisyen/gözlükçü meslektaşlarımızı bilgilendireceğiz.

Oda-Birlik sürecini, yasal prosedürleri ve meslektaşlarımızın yapması gerekenleri bu toplantılarımızda ayrıntılı olarak anlatıyor ve meslektaşlarımızın merak ettikleri soruları cevaplamaya devam ediyoruz.

Bunun yanı sıra Yozgat, Kırşehir ve Nevşehir illerinde ki meslektaşlarımızla iletişimi kolaylaştırmak adına temsilci arkadaşlar görevlendirdik.  Herhangi bir konuda meslektaşlarımıza en hızlı ulaşımı temsilci arkadaşlarımız üzerinden sağlayacağız.

Oda aidatlarına vade farksız dört taksit imkanı mevcut.

Türk Optisyen ve Gözlükçüler Birliği ve Halkbank Genel Müdürlüğü arasında yapılan protokol ile (giriş aidatı+yıllık aidat), vade farksız 4 taksitte ödenebilecek.  Paraf kartı olmayan meslektaşlarımız banka yetkililerinden paraf kart temin edebilirler.

Kayseri Optisyen-Gözlükçüler Odası Kurucu Yönetim Kurulu olarak meslektaşlarımız için bilgilendirmelere önümüzde ki günlerde devam edeceğiz.

Her meslektaşımız gerekli evraklarla birlikte Kayseri Optisyen-Gözlükçüler Odası'na gelerek yada il temsilcilerimizle iletişime geçerek Odamıza üye kaydını yaptırabilir.

Ahmet BACANAK
Kayseri Optisyen-Gözlükçüler Odası Sekreteri


Beta Optik

.. Kimler Neler Demiş?