EĞİTİM VE TECRÜBE ATÖLYESİ SOSYAL MEDYA REKORU

Hatırlatma: Facebook’ta 14 Temmuz 2017 tarihinde optik sektörüne özel sadece eğitim ve tecrübe konularını paylaşmak üzere ‘’OPTİSYENLİK BÖLÜMÜ EĞİTİM VE TECRÜBE ATÖLYESİ ‘’ isminde bir grup kurmuştuk.

Grubun amacı meslektaşlarımızın tecrübelerini paylaşmaları, mesleki eğitim konularını paylaşmak fikir alışverişinde bulunmaktı.

Grubun seviyesini ve güvenliğini en üst düzeyde tutmak için referanslı üye kabul etmiş optik sektöründen olmayan kişileri kesinlikle kabul etmemiştik. Gruba üye olmak isteyen başvuruların çok olması sebebiyle; 2018 yılı sonlarına doğru ise referans sistemini kaldırmış sadece sektörden olduğuna dair belge resmi gönderenleri kabul etmeye başlamıştık.

Üye sayımızı hiçbir zaman artırmak gibi bir niyetimiz olmadı. Saygın ve disiplinli olması adına da kurallar koymuştuk.

Son olarak da grupta ve yanlış bilgi paylaşımını engellemek adına üniversitelerin optisyenlik bölümlerinde ders veren hocalarımızdan destek almış ve grup yöneticileri belirlemiştik.

 

BU GÜN:

Kurulduğu günden bu güne kadar yaklaşık 20 ayda  ‘’  ‘’OPTİSYENLİK BÖLÜMÜ EĞİTİM VE TECRÜBE ATÖLYESİ ‘’ grubunda 629 ders içerikli konu 9280 yorum 21077 beğeni bulunuyor.

Daha güzel bir optik sektörü için eğitimin önemli olduğunu düşünüyor bu konuda çalışmalar yapmaya devam edeceğimizi bildirmek istiyoruz.

OBEVTA Grubumuzun bütün üyesi meslektaşlarımıza da ayrıca teşekkürler. İyi ki varsınız.


Beta Optik

.. Kimler Neler Demiş?