DÜZİÇİ OKUR OPTİK'TEN EĞİTİME DESTEK 

Osmaniye Düziçi Okur Optik sahibi  Gözlükçü Eyüp OKUR örnek davranış sergileyerek optisyen adaylarına yüzlerce cam bağışladı. 

Okullara yardım kampanyamıza destekler devam ediyor.

Gözlükçüler ve Optisyenler kullanmadıkları ürünleri üniversitelerimizin optisyenlik bölümlerine göndermeye devam ediyor.

İnternet sitemize ve Optisyen.COM Ekibimize, optisyenlik öğrencileri tarafından mesajlar neticesinde geçtiğimiz aylarda ‘’Okullara Yardım Kampanyası ‘’ ismiyle bir etkinlik başlatmıştık.

 

Bu kampanyamız neticesinde optisyenlik öğrencilerinin eğitim amaçlı talep ettikleri ihtiyaçlarını sosyal medya da paylaşmaya devam ediyoruz.

Bizler optisyen adaylarının ihtiyaçlarını paylaştıkça, meslektaşlarımızdan da SAĞOLSUNLAR destek mesajları geliyor.

Bir devlet üniversitesinden gelen mineral cam bulmakta zorlanıldığı mesajına Osmaniye’den Düziçi Okur Optik Sahibi Eyüp OKUR beyefendi cevap verdi. Eyüp OKUR beyefendi bizlere ulaşarak stoklarında ki yüzlerce mineral camı okula bağışlayabileceğini söyledi. Netice itibariyle kendisine gönderdiğimiz bir devlet okulumuza da yüzlerce mineral cam gönderdi.

Optisyenlik öğrencilerinden gelen talepleri meslektaşlarımızla sitemizde ve sosyal medya da paylaşıyoruz. Bu anlamda her geçen gün meslektaşlarımız arasında yardımlaşma ve dayanışma örneklerini hızla artmaktadır.

Sizlerde ihtiyaç fazlası ürünlerinizi okullara göndermek isterseniz site iletişimden mesaj yazarak ya da optisyencom@gmail.com adresimize mail göndererek bize ulaşabilirsiniz.

Eğitime katkılarından dolayı DÜZİÇİ OKUR OPTİK Ailesine ve EYÜP OKUR Beyefendiye TEŞEKKÜR EDERİZ.

DÜZİÇİ OKUR OPTİK – Boğaziçi mah. Hastane sk. No:6 Düziçi / Osmaniye - Tel: 0535 525 37 70


Beta Optik

.. Kimler Neler Demiş?