Adıyaman Üniversitesi Optisyenleri ''Kamuda İstihdam '' Konusuna Dikkat Çekmek Adına Farkındalığa Davet Etti.

Optisyenlik öğrencileri sosyal medyada :   ''Adıyaman Üniversitesi Optisyenlik Öğrencileri olarak Optisyenlik mezunlarının atama sorunlarına dikkat çekmek amacıyla kampüste, sokakta ve işyerlerinde kıyafetimizin rengine uygun iç yansımalı camsız gözlük takma modası başlatıyoruz.
Optisyenlik mezunlarının göz doktorlarının yanında ya da sosyal güvenlik kurumu bünyesinde çalıştırılması hususunda yasal çalışma başlatılması ile ilgili yetkililerden destek bekliyoruz.
Kampanyamızın başarılı olması amacıyla devlet ve vakıf üniversitelerin Optisyenlik bölümlerinin de kampanyamıza desteklerini bekliyoruz.Sesiniz Sesimiz Olsun.Sesimiz heryerden duyulsun SESİME SES VER '' notunu paylaştılar.

Optisyen.COM Editör Notu:  Bizler mezun optisyenler olarak yıllardır ''kamuda istihdam'' konusuna dikkat çekmek adına yapılmış ve/veya yapılacak her türlü çalışmaya destek olduk ve olmaya devam edeceğiz. Adıyaman Üniversitesi Optisyenlerini takdir ediyor yaptıkları ve yapacakları bütün çalışmalarda Optisyen.COM Ekibi olarak yanlarında olduğumuzu bilmelerini isteriz.

Adıyaman Üniversitesi Optisyenlerinin Paylaştığı Bazı Kareler:

 


Beta Optik

.. Kimler Neler Demiş?