Geçtiğimiz günlerde optisyenlik öğrencilerinden gelen talepler doğrultusunda devlet okullarının optisyenlik bölümlerine yardım kampanyası düzenlemiş, birçok firma ve meslektaşlarımızdan gelen ürünleri okullarımıza göndermiştik.

Acıbadem Üniversitesi Optisyen adayları eğitime katkı amacıyla topladıkları optik cihaz ve fokometreleri Nehir Optik Makine ile işbirliği ile tamir ettirmiştir.

Tamir edilen bu cihazları eğitime katkı amaçlı eksiklikler bulunan diğer üniversitelerde ki optisyen kardeşlerine gönderilmek üzere Optisyen.COM Ekibine kargo etmişlerdir.

Zaman zaman devlet üniversitelerinin optisyenlik bölümlerinde okuyan öğrenciler, eksik malzeme ve ürün ihtiyaçlarını bizlere mesaj atarak bildirmekteler. 

Bizlerde sosyal medya da eksik ürünleri paylaşarak meslektaşlarımız arasında yardımlaşma ve dayanışmaya katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

Gelen ürünleri üniversitelerimizde ki optisyen kardeşlerimize göndererek mutlu olmalarını sağlıyoruz.

Sizlerde kullanmadığınız optik cihaz, çerçeve, cam vs ürünler göndermek isterseniz optisyencom@gmail.com  adresimize mail atabilir ya da site iletişimden mesaj gönderebilirsiniz.

Daha önce de örnek davranışlar sergileyen Acıbadem Üniversitesinin optisyen adaylarına bir kez daha teşekkür ederiz.

Daha önceki Acıbadem Üniversitesi Hakkında Yayınlanan Haberlerimizi Görmek İçin Aşağıda ki Linkleri Tıklayınız :

GELECEĞİN OPTİSYENLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ OPTİSYENLERİ PROJEMİZE ORTAK OLDU

Ayrıca emeği geçen Nehir Optik Makine Ailesine ve İsmail BAYBURT beyefendiye eğitime katkılarından dolayı teşekkürler.

 


Beta Optik

.. Kimler Neler Demiş?