Ismarlama Gözlük Üreticisi NishAtolye, Sosyal Sorumluluk Projeleri İle Dikkat Çekiyor

Bu hikaye aramızdan birinin, meslektaşımız Ahmet Berberoğlu’nun hikayesi. Ahmet bey, “Her insan yüzü eşsiz ve özel, öyleyse gözlüklerimizde öyle olmalı” diyerek çıktığı yolda, inovasyon ve teknoloji odaklı yepyeni bir marka ile karşımıza çıkıyor.

NishAtolye gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile de adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Son olarak, Golden Har sendromu  nedeni ile görme problemi yaşayan ve yüzüne uygun gözlük bulamayan 5 yaşındaki Mert için tasarlanan 3D gözlük, büyük bir beğeni toplayarak ulusal basında da yer aldı.

Kişiye Özel Terzi Dikimi Gözlük, Uniqool

3D Teknolojisi ve El İşçiliğinin Mükemmel Harmanı

Endüstri 4.0 kavramı, hayatımızda olduğu gibi sektörümüzde de bir çok yeniliğe ve değişime yol açıyor. Konvansiyonel üretim ve pazarlama yöntemleri, yerini yenilikçi akımlara bırakıyor. Uzun yıllar gözlükçülük mesleğini icra eden Berberoğlu, Türkiye’de bu teknolojinin öncülerinden.
3d teknolojisinden faydalanarak kişiye özel gözlük tasarımları yapan meslektaşımız, oluşturduğu tasarım ekibi ile özel bir koleksiyon hazırlıyor. 3 Boyutlu tasarımı yapılan ürünler, 3 boyutlu lazer üretim teknolojisi ile üretilip el işçiliği ile son halini alıyor.

Optisyenlik Bölümü Eğitim ve Tecrübe Atölyesi grubumuzda da tecrübelerini paylaşan Ahmet Berberoğlu’na başarılarının devamını dileriz.

Ayrıntılı Bilgi İçin NishAtolye’nin web adresi ve sosyal medya hesaplarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

https://www.nishatolye.com

https://www.facebook.com/nishatolye

https://www.instagram.com/nishatolye


Beta Optik

.. Kimler Neler Demiş?