‘’Görmek Herkesin Hakkı’’ isimli Afrika ülkelerine gözlük yardımı projemize Üsküdar Üniversitesi Genç Optisyenleri de Katıldı.

Üsküdar Üniversitesi Optisyenlik Bölümü öğrencileri projemize ortak olan onuncu üniversite oldular. Daha önce de dokuz farklı üniversitemiz projemize ortak olarak montaj yaptıkları gözlükleri tarafımıza göndermişlerdi.

Üsküdar Üniversitesi optisyenleri diğer üniversitelerden farklı olarak tamamen kendi öz kaynakları ile yakın okuma gözlüğü ve güneş gözlüğü hediye ettiler.

Katarakt ameliyatı sonra güneş gözlüğü kullanımına dikkat çeken öğrenciler proje kapsamında Afrika ülkelerine gönderilmek üzere güneş gözlükleri de yaparak katkı sağladılar.

Öğretim Görevlisi Turgut ÇAKAR’ın nezaretinde, optisyenlik öğrencileri tarafından laboratuvarda montajı yapılan yakın gözlükleri Afrika ülkelerine gönderilmek üzere tarafımıza teslim edildi.

Böylece bir üniversitemizin optisyenleri de henüz öğrenciyken projemize destek olup, dünyanın diğer ucundaki muhtaç kimselere gözlük yardımı yapmış oldu.

 

 

Optisyen.COM Ekibi olarak ‘’ GÖRMEK HERKESİN HAKKI ‘’ yardım projemize katkılarından dolayı:

Üsküdar Üniversitesi Optisyenlik Bölümü Öğr. Gör. Begüm GENÇ Hocamıza, Öğr.Gör.Turgut ÇAKAR Hocamıza ve optisyenlik bölümü öğrenci bütün kardeşlerimize teşekkür ederiz.


Beta Optik

.. Kimler Neler Demiş?

Latif bayram
Ziyaretçi
Latif bayram

Emeği geçenlerden Allah razı olsun