‘’Görmek Herkesin Hakkı’’ isimli Afrika ülkelerine gözlük yardımı projemize Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Senirkent MYO Genç Optisyenleri de Katıldı.

Senirkent MYO Optisyenlik Bölümü öğrencileri projemize ortak olan onüçüncü üniversite oldular. Daha önce de oniki farklı üniversitemiz projemize ortak olarak montaj yaptıkları gözlükleri tarafımıza göndermişlerdi.


Optisyenlik Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Mustafa BALCI nezaretinde, optisyenlik öğrencileri tarafından laboratuvarda montajı yapılan gözlükler Afrika ülkelerine gönderilmek üzere tarafımıza teslim edildi.

Bildiğiniz gibi projemize ortak olmak isteyen üniversiteli genç optisyenlere montajı yapılmak üzere çerçeve ve optik camları ücretsiz gönderiyoruz. Böylece optisyen adayları henüz öğrenciyken bile böylesine güzel bir projeye katılıp dünyanın diğer ucundaki muhtaç kimselere gözlük yardımı yapabiliyorlar.

SENİRKENT MYO GÖRMEK HERKESİN HAKKI PROJESİ FOTOĞRAF ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ

Optisyen.COM Ekibi olarak ‘’ GÖRMEK HERKESİN HAKKI ‘’ yardım projemize katkılarından dolayı:

 Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Senirkent MYO Optisyenlik Bölüm Başkanı Mustafa BALCI Hocamıza, Öğr.Görevlisi Gökhan BAYRAKTAR Hocamıza ve tüm optisyenlik bölümü okuyan öğrenci kardeşlerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.


Beta Optik

.. Kimler Neler Demiş?