‘’Görmek Herkesin Hakkı’’ isimli Afrika ülkelerine gözlük yardımı projemize Kapadokya Üniversitesi Genç Optisyenleri de Katıldı.

Kapadokya Üniversitesi Optisyenlik Bölümü öğrencileri projemize ortak olan dokuzuncu üniversite oldular. Daha önce de sekiz farklı üniversitemiz projemize ortak olarak montaj yaptıkları gözlükleri tarafımıza göndermişlerdi.

Öğretim Görevlisi M. Selman RASGELDİ nezaretinde, optisyenlik öğrencileri tarafından laboratuvarda montajı yapılan gözlükler Afrika ülkelerine gönderilmek üzere tarafımıza teslim edildi.

Bildiğiniz gibi projemize ortak olmak isteyen üniversiteli genç optisyenlere montajı yapılmak üzere çerçeve ve optik camları ücretsiz gönderiyoruz. Böylece optisyen adayları henüz öğrenciyken bile böylesine güzel bir projeye katılıp dünyanın diğer ucundaki muhtaç kimselere gözlük yardımı yapabiliyorlar.

Öğretim görevlisi M. Selman RASGELDİ internet sitemize verdiği demeçte:

‘Böyle anlamlı ve güzel bir projeye destek olduğumuz için çok mutluyuz. Başta bu projeye vereceğimiz destek için sürekli yanımızda olan; Kapadokya Üniversitesi Eğitim Koordinatörü Ayfer ÇOŞKUN’ a, Rektör Yard. Prof. Dr. Vesile ŞENOL’a ve bize dünyanın bir ucundaki yardıma muhtaç kardeşlerimize yardım etme fırsatı veren Optisyen.Com Ekibine teşekkür ederiz. Birlikten Kuvvet Doğar!’ dedi.

''Kapadokya Üniversitesi Optisyenleri, Dünya ‘görün’ce güzel '' dedi.

Optisyen.COM Ekibi olarak ‘’ GÖRMEK HERKESİN HAKKI ‘’ yardım projemize katkılarından dolayı:

Kapadokya Üniversitesi Eğitim Koordinatörü Ayfer ÇOŞKUN Hocamıza, Rektör Yard. Prof. Dr. Vesile ŞENOL Hocamıza, Optisyenlik Bölümü Öğr. Gör. M. Selman RASGELDİ ve R. Murat LÜKEL hocalarımıza çok teşekkür ederiz.

Kapadokya Üniversitesi optisyenlik bölümü öğrenci kardeşlerimize ayrıca tek tek teşekkür ederiz.


Beta Optik

.. Kimler Neler Demiş?

Aynur çakır
Ziyaretçi
Aynur çakır

Emegi geçen tüm hocalarına ve ögrencilerimize başarılar dilerim