‘’Görmek Herkesin Hakkı’’ isimli Afrika ülkelerine gözlük yardımı projemize İzmir Ekonomi Üniversitesi SHMYO Optisyenleri de katıldı.

İzmir Ekonomi Üniversitesi SHMYO Optisyenlik Bölümü öğrencileri projemize ortak olan ondördüncü üniversite oldular. Daha önce de on üç farklı üniversitemiz projemize ortak olarak montaj yaptıkları gözlükleri tarafımıza göndermişlerdi.

Öğretim Görevlisi Hasan DURMUŞ nezaretinde, optisyenlik öğrencileri tarafından laboratuvarda montajı yapılan gözlükler Afrika ülkelerine gönderilmek üzere tarafımıza kargo edildi.

Bildiğiniz gibi projemize ortak olmak isteyen üniversiteli genç optisyenlere montajı yapılmak üzere çerçeve ve optik camları ücretsiz gönderiyoruz. Böylece optisyen adayları henüz öğrenciyken bile böylesine güzel bir projeye katılıp dünyanın diğer ucundaki muhtaç kimselere gözlük yardımı yapabiliyorlar.

Optisyen.COM Ekibi olarak ‘’ GÖRMEK HERKESİN HAKKI ‘’ yardım projemize katkılarından dolayı:

İzmir Ekonomi Üniversitesi SHMYO Öğr.Gör. Hasan DURMUŞ Hocamıza, Öğr.Görevlisi Türkan Alkan ÖZBAY Hocamıza ve tüm optisyenlik bölümü okuyan öğrenci kardeşlerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.


Beta Optik

.. Kimler Neler Demiş?