‘’Görmek Herkesin Hakkı’’ isimli Afrika ülkelerine gözlük yardımı projemize İstanbul Altınbaş Üniversitesi Genç Optisyenleri de Katıldı.

İstanbul Altınbaş Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO Optisyenlik Bölümü öğrencileri projemize ortak olan onbirinci üniversite oldular. Daha önce de on farklı üniversitemiz projemize ortak olarak montaj yaptıkları gözlükleri tarafımıza göndermişlerdi.

Öğretim Görevlisi Naz Esin BAŞKAN nezaretinde, optisyenlik öğrencileri tarafından laboratuvarda montajı yapılan gözlükler Afrika ülkelerine gönderilmek üzere tarafımıza teslim edildi.

Bildiğiniz gibi projemize ortak olmak isteyen üniversiteli genç optisyenlere montajı yapılmak üzere çerçeve ve optik camları ücretsiz gönderiyoruz. Böylece optisyen adayları henüz öğrenciyken bile böylesine güzel bir projeye katılıp dünyanın diğer ucundaki muhtaç kimselere gözlük yardımı yapabiliyorlar.

 

 

Öğretim görevlisi Naz Esin BAŞKAN hocamız ve optisyenlik bölümü öğrencileri internet sitemizde yayınlanmak üzere şu mesajı ilettiler:

Optik sektörünün görüş sağlığı alanında en önemli dinamiği olan optisyenleri olarak, ülkemiz dışında ki görüş sağlığına ihtiyacı olan insanlara yardım etme projesini hayata geçirdiğiniz ve buna üniversitelerimizi de dahil ettiğiniz için; üniversitemiz ve optisyenlik bölümü öğrencileri olarak teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu projeye katkı sağlayan optik sektörü paydaşlarımızı kutluyor ve bu projelerin devamını diliyoruz.

Optisyen.COM Ekibi olarak ‘’ GÖRMEK HERKESİN HAKKI ‘’ yardım projemize katkılarından dolayı:

İstanbul Altınbaş Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO Optisyenlik Program Başkanı Öğr. Gör . Derya Gemici Deveci Hocamıza, Öğr. Gör. Naz Esin BAŞKAN Hocamıza, Öğr. Gör. Nihal BAĞLIOĞLU Hocamıza ve tüm optisyenlik bölümü okuyan öğrenci kardeşlerimize tek tek teşekkür ederiz.


Beta Optik

.. Kimler Neler Demiş?