‘’Görmek Herkesin Hakkı’’ isimli Afrika ülkelerine gözlük yardımı projemize İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Genç Optisyenleri de Katıldı.

İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Optisyenlik Bölümü öğrencileri projemize ortak olan dördüncü üniversite oldular.

Öğretim Görevlisi Optisyen Tolga KAYA’nın nezaretinde optisyenlik bölümü öğrencileri tarafından gözlüklerin montajı başarılı bir şekilde yapılıp tarafımıza geri gönderildi.

Bildiğiniz gibi projemize ortak olmak isteyen üniversiteli genç optisyenlere montajı yapılmak üzere çerçeve ve optik camları ücretsiz gönderiyoruz. Böylece optisyen adayları henüz öğrenciyken bile böylesine güzel bir projeye katılıp yardım edebiliyorlar.

 

Optisyen Tolga KAYA internet sitemize verdiği demeçte ‘’ Aydın Üniversitesi Optisyenlik Bölümü olarak dünyanın diğer ucunda yaşayan insanlara mesleğimizle ilgili yardımcı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  İstanbul Aydın Üniversitesi bu ve benzeri çalışmalara çok duyarlı bir üniversite.  Optisyenlik bölümü okuyan öğrencilerimiz de sosyal sorumluluklarının farkındalar. Bu farkındalıklarına mezun olduktan sonra da devam edeceklerine eminiz. Bu anlamda tüm dünya insanlarının göz sağlığını yükseltmek adına yapılacak olan her çalışmayı, şahşım ve öğrencilerim olarak her zaman desteklemeye devam edeceğiz. ‘’ dedi.

 

 

Optisyen.COM Ekibi olarak ‘’ GÖRMEK HERKESİN HAKKI ‘’ yardım projemize katkılarından dolayı:

İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’na, Öğretim Görevlisi Sayın Tolga KAYA hocamıza ve projeye dahil olmak isteyen optisyenlik bölümü okuyan tüm kardeşlerimize çok teşekkür ederiz.

#görmekherkesinhakkı isimli projemizi okumak için tıklayınız


Beta Optik

.. Kimler Neler Demiş?