‘’Görmek Herkesin Hakkı’’ isimli Afrika ülkelerine gözlük yardımı projemize Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefettin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Genç  Optisyenleri de Katıldı.

Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefettin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Optisyenlik Bölümü öğrencileri projemize ortak olan üçüncü üniversite oldular.

Göz hekimlerinin bildirdiği Pd mesafesi aralığına uygun olarak, optisyenlik laboratuarında, öğretim görevlisi akademisyen hocaların eşliğinde gözlüklerin montajı yapılıp tarafımıza geri gönderildi.

 

Bildiğiniz gibi projemize ortak olmak isteyen üniversiteli genç optisyenlere montajı yapılmak üzere çerçeve ve optik camları ücretsiz gönderiyoruz. Böylece optisyen adayları henüz öğrenciyken bile böylesine güzel bir projeye katılıp yardım edebiliyorlar.

Ekibimize gönderdiği notta Öğr. Gör. Fulya Çetinkaya Kiraz Hocamız :

‘’Değerli Optisyen.COM Ekibi; Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefettin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Optisyenlik Proğramı olarak, bizlere de bu anlamlı projeye dahil olabilme fırsatı sunduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.Başka güzel projelerde  de görüşmek dileğiyle.İyi çalışmalar dilerim. ‘’  demiş.

Amasya Üniversitesi’nin genç optisyenleri bu güzel organizasyonu resimleyerek ölümsüzleştirdiler. Ayrıca optisyen adayı bir çok optisyen yaptıkları gözlüklere samimi ve içten duyguları ile notlar yazmışlar. Bütün gözlükler bu şekilde notları ile Afrika Ülkelerine gönderilecektir.

AMASYA ÜNİVERSİTESİ'NİN PROJEMİZLE İLGİLİ HATIRA ALBÜMÜNÜ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Optisyen.COM Ekibi olarak ‘’ GÖRMEK HERKESİN HAKKI ‘’ yardım projemize katkılarından dolayı:

Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefettin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Sayın Fulya Çetinkaya Kiraz’a ve Projeye dahil olmak isteyen Optisyenlik bölümü okuyan kardeşlerimize çok teşekkür ederiz.


Beta Optik

.. Kimler Neler Demiş?