OPTİSYEN.COM ÜYESİ GÖZLÜKÇÜ 

Optisyen.COM internet sitesi olarak başarılı bulduğumuz optisyenlerden Selahattin BARAN hocamızı sizlere tanıtmak istiyoruz.

Hocamız diyoruz çünkü aynı zamanda Selahattin Bey Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Optisyenlik Bölümü Öğretim Görevlisi. Yani geleceğin optisyenlerini yetiştiren bir öğretmen. Aynı zamanda KUZEY OPTİK isimli kendi firmasında toplum göz sağlığını yükseltmek adına gözlükçülük hizmeti veriyor.

Şimdi biraz Selahattin BARAN ve KUZEY OPTİK ailesini tanıyalım.

1999 senesinde  girişimcilik ruhu ile iş hayatını öğrenmeye başlayan Öğr.Görevlisi Optisyen Selahattin BARAN beş yıl boyunca Anadolu’nun bir çok yerinde gözlükçülük ve görmeye yardımcı malzemelerin üretiminden tüketimine kadar olan aşamalarını, tam ve eksiksiz olarak eğitimini çalışarak tamamlamıştır.

2007 senesinde Ankara’da Türkiye’nin en köklü ve ünlü firmalarından bir tanesinde mağaza müdürü olarak görev almıştır.

İnsan ilişkilerinde kendini geliştirdikteb sonra akademik kariyerini tamamlayarak Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi SHMYO Optisyenlik programı öğretim görevlisi olmuştur. Kendi deneyimlerini öğrencilerine aktararak deneyimli personeller yetiştirmek adına hala bu görevine devam etmektedir.

Sektörde idealist bir yapıya sahip olan Selahattin BARAN, meslekte heyecanlı ve üretken bir hizmet anlayışıyla 2016 yılında Kuzey Optik isimli kendi optisyenlik müessesesini kurmuştur.

Yaptığı işe sevgiyi, özveriyi koymadan ilerleyemeyeceğini bilen başarılı optisyenimiz Selahattin BARAN, çalışmayı dinlenmek, tatil yapmak gibi hissettiği için heyecanını müşterilerine aktaran kusursuz hizmet anlayışıyla halâ Kuzey Optik’te faaliyetlerine devam etmektedir.

Doktor tarafından yazılan gözlük reçetelerinin kişinin isteğine ve reçete uygunluğuna göre profesyonel uygulama merkezi haline getirilen KUZEY OPTİK’in de prensipleri var.

Mesela müşteri memnuniyeti ön planda ve kesinlikle bu konuda taviz vermiyorlar. Uzak-yakın gözlükleri kişinin yaşam tarzına göre tek gözlükle %99.70 memnun kullanıcısına önce hizmet, önce memnuniyet anlayışı ile hizmet vermektedir.

Hobi olarak başladığı gözlük tamiri konusunda da oldukça yol kat etmiş Selahattin Bey. İz bırakmadan profesyonel olarak her türlü gözlük tamirini çok kısa bir sürede yapabiliyor.

Kuzey Optik’ten içeri girince dünyaca ünlü markaları bulmanız mümkün. Bunun yanı sıra her bütçeye uygun ürünleri vitrinlerde görebiliyorsunuz.

Bizler de Optisyen.COM Ekibi olarak genç ve girişimci optisyenimiz Selahattin BARAN'a Kuzey Optik'te Hayırlı İşler Dileriz. 

Bir gün meslektaşlarımızın yolu düşerse Yenimahalle Ankara'da kapısında logomuz ve ismimiz olan KUZEY OPTİK'e girerek Selahattin Hoca ile tanışmalarını tavsiye ederiz.

ADRES :

Kuzey Optik   Yenimahalle/Ankara

Optisyen Selahattin BARAN

Ragıp Tüzün Mahallesi, İvedik Cd. 242/B, 06200 Yenimahalle/Ankara

Telefon: (0312) 316 15 15

 

kuzeyoptik  kuzeyoptik-ankara  kuzeyoptik yenimahalle  yenimahalle ankaradaki gözlükçüler ankaranın en güzel gözlükçüleri ankaradaki kaliteli gözlükçüler  selahattin baran kuzey optik  ankaranın en iyi gözlükçüleri


Beta Optik

.. Kimler Neler Demiş?