Optisyen.COM ÜYESİ GÖZLÜKÇÜ

OPTİSYEN.COM  internet sitesi olarak başarılı bulduğumuz optisyenlerden Ayhan DEMİRCAN’ı sizlere tanıtmak istiyoruz.

Optisyen Ayhan DEMİRCAN Üsküdar Üniversitesi Optisyenlik mezunudur.

Kule Optik Lens ve Medikal Ürünleri Tic. Ltd. Şti. adında Beyoğlu Galata bölgesinde iki şubeli optisyenlik müesseseleri mevcuttur.

 

1997 yılında İstanbul Sirkeci’de gözlükçülük mesleğine başlayan Ayhan DEMİRCAN ilk müessesesini 2009 yılında ortağı Murat AKIN ile birlikte açmışlardır. Kısa bir zaman sonra aynı bölgede ikinci şubelerini açarak hizmet vermeye devam etmektedirler.

Optisyen Ayhan DEMİRCAN hayat boyu öğrenme felsefesini savunan ve eğitime düşkünlüğü ile tanınan bir kişiliğe sahiptir. Ayrıca bilirkişilik eğitimi de alan Ayhan Bey, İstanbul ilinde Adalet Bakanlığına bağlı bilirkişilik ünvanına da sahiptir.

 

Önlisans Optisyenlik eğitiminden sonra Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi bölümü okumaya başlayan Ayhan DEMİRCAN kısa zaman da optisyenler arasında sevilen bir isim olmayı başarmıştır.

Aynı zamanda Optisyen.COM Ekibinin bir üyesi olan Ayhan Bey, üniversitelerin optisyenlik bölümlerini sık sık ziyaret ederek öğrencilere mesleki seminerler düzenlemektedir.

Bu gün KULE OPTİK; beş optisyene istihdam sağlayan, sürekli kendini geliştirmeye açık, saygın bir optisyenlik müessesesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Beyoğlu Galata bölgesine bir gün yolunuz düşerse KULE OPTİK isimli firmayı ziyaret edebilir kendileri ile tanışabilirsiniz.

ADRES:

Bereketzade Mahallesi, Galata Kulesi Sokak, No: 12/A  Beyoğlu / İSTANBUL

Telefon: (0212) 252 72 75


Beta Optik

.. Kimler Neler Demiş?