SİTE İÇİ ARAMA

 

BİR OPTİSYEN DAHA MESLEĞİ BIRAKTI

İlk defa bir optisyen resmi olarak mesleği bıraktığını açıkladı. Bu günü optik sektörüne kara bir gün olarak yazıyoruz. Optisyenlik mi okuyacaksınız okumayın !

 

 

 

 

Adnan ARSLAN (Optisyen) : 

Fazla değil 4 , 5 yıl öncesiydi Optisyenlik programı açmak marifet değil. var olan okullarda ki eğitimin kalitesini yükseltmek tir. Dediysek te...boşmus . Amacımız mezun olan arkadaşların yeterli eğitimi alarak mesleki donanıma sahip olmalarıydi. Lakin bu yolda sadece birkaç arkadaşla girişimlerde bulunduk.
Zaman zaman matbuu dilekçe örnekleri dağıttık, fakat bir imza atarak bizlere ulastirma lari bile zor geldi..... benim konumum iyi gelir seviyem istediğim şekilde gibi bahanelerle karşılaştık. Buna rağmen yılmadan devam ettik yolumuza. Ama Bir baktık ki !!!
Hersey boş, dernekler keselerinin derdinde. Kurumsal firmalar, optisyenler (başlarını tenzi) ederim, hayatlarından gayet memnun..... bizlerde artık. Buraya kadar demek zorunda kaldık.....
Tüm yapmış olduğumuz girişimlerde yanımda yer alan. Arkadaslara teşekkür ederim. Ve... an itibariyle Optisyen mesleğinden ayrılmış bulunuyorum.... Rabbim Yardımcınız olsun.........

 

Adnan ARSLAN arkadaşımıza yeni iş hayatında Optisyen.COM olarak başarılar dileriz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile