SİTE İÇİ ARAMA

 

Allah Cennette Kavuştursun

yavuz atug optisyen comBirçoğunuzn ilgisini çekmeyebilir bu yazım.Süleyman Demirel Üniversitesi Optisyenlik Bölümü Öğretmeni Bekir SALMAN’a
İlk tanıştığımız gün ben bu işi profesyonel olarak yapmıyordum. Ama elimden geleni yapacağım diyerek ‘’Bismillah’’ çekip girdin hayatımıza.


Öğretmen, sözlükte;
Resmî ya da özel bir eğitim kurumunda çocukların, gençlerin ya da yetişkinlerin istenilen öğrenme yaşantıları kazanmalarına kılavuzluk etmek ve yön vermekle görevlendirilmiş kimse.
Birde; bilgi, görgü ve yaşantısı ile belli dal ve alanlarda başkalarının yetişme ve gelişmesine yardım eden kimse diye yazıyor.


Sözlük anlamına tam karşılık olduğunu okulu bitirince anladım. Emeğinin karşılığını her defasında en mükemmeli yaparak ya da yapmaya çalışarak vermeye çalıştım, çalışıyorum.


Okul bitince sizler benim ilk göz ağrımsınız, sizleri hiç unutmayacağım. Bir abi, bir arkadaş olarak yaşamınızda ve mesleki hayatınızda sizin için elimden geleni hep yapacağım. Yeterki ihtiyacınız olunca bir alo deyin diye hepimizi kucaklayarak ayrıldın.
Bu yaptıklarının mükemmel bir aile, anne ve baba terbiyesinden kaynaklandığını anne ve babanızı tanıyarak daha sonrada ailenize misafir olarak anladım.


Bazen gücü hissettiğin sağlam dediğin koca bir dağ, bazen çok yorulunca gölgesinde serinleyip dinlendiğin koca bir çınar, bazen bir çocuk gibi yıldırım sesinden ürkerken kucakladığın koruyucun,hem arkadaşın, hem sırdaşın, rol modelin, mütevazı ve beyefendi baban artık aramızda olmayacak. 

 

bhoca


Vefat haberi beni çok üzdü. İyi bir insanı daha kaybetmenin acısını yaşadım.
Size söylenecek hiçbir kelimenin kifayetinin olacağını düşünmüyorum. Üzülmeyin demek kolay değil hatta boş.
Onu kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken Torunu Arda’yaçok kaliteli bir baba bıraktığını da unutmayın.
Fotoğrafta olması gereken yerde hep olan, olmaya çalışan bir babaydı o.


Onun gibi bir baba olmak,sizin gibi hayırlı bir çocuğun babası olarak;onurlu ve gururlu bir şekilde hayata gözlerini yummanın hepimize nasip olmasını dileyerek, nur içinde yatmasını, mekânının cennet olmasını yüce ALLAH tan diliyorum.


Optisten.com Yönetimi Adına

Optisyen Yavuz ATUĞ

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile