SİTE İÇİ ARAMA

 

SAHTE FACEBOOK HESAPLARI HAKKINDA

Zaman zaman sahte hesaplar açarak optik sektörüne fitne sokmaya çalışan bazı kişiler ( ki bunların sahte isimlerini zikretmiyoruz kendilerini adam yerine koymasınlar diye ) bu günlerde optik sektörüne özel bütün gruplarda ‘’Kamuda İstihdam İsteyen Optisyenlere Yönelik ‘’ Çamur atma politikası izlemektedirler.


Aslına optisyen bile olmayan bu sahte hesap kullanıcılarının yazdıkları saçma sapan yazıları okuduğumuzda kimin maşası oldukları kime gizli ya da alenen hizmet ettikleri apaçık bellidir. Yıllardır optik sektörünün yakasından bir türlü düşmeyen, optik sektörünün kanından beslenen asalak, basiretsiz yönetici kılıklı bazı kişiler, kendileri dile getiremediklerini bu tarz kişiliksiz sahte hesaplar kullanarak söylemeye çalışmaktadırlar. Olay bundan ibarettir.
Aslında BİZLER bu oyunların, kişilerin kimlerden ibaret olduğu bilmekte ve sadece izlemekteyiz. İzledikçe yeni yeni türeyen ya da kimin tayfası olduğunu belli eden kişileri de gözlemlemekteyiz.
Bunlara ayıracak çocukca zamanımız olmadığı için bu güne kadar olduğumuz gibi bundan sonra da it dalaşına da girmeyeceğiz. Sirk meydanı gibi kim ne oynamak isterse oynasın bizler sadece izleyeceğiz.
Optisyen COM olarak yıllardır KAMUDA İSTİHDAMI İSTEMEKTEYİZ.Bununla ilgili geçmişte çalışmalarımız olduğu doğrudur. Yapılacak her türlü ciddi çalışmalarında yanındayız.Elimizden geleni yapmaya hazırız.
Lakin son yıllarda yanlış yolda ilerleyerek yol katettiğini düşünen Kamuda İstihdam İsteyen Genç Arkadaşlarımızın yaptıklarını da tasvip etmiyoruz ! Çıktıkları yolda tanımadıkları kişiler gün gelir böyle ayaklarına bağ olurlar. Atılan taşın kimden geldiğini anlayamadığınız gibi dost görünen insanlarla başarabileceğinizi düşünürsünüz.
Sonuç olarak :
Sahte hesaplarla, yalan yanlış isimlerle delikanlılık yapan insanlara verilecek cevabımız yoktur. Kendilerini hiçbir zaman muhatap almadık almayacağız. Malum yıllardır bu kuklaları oynatanları zaten tanıyoruz. Keyfimizin kahyası isterse onları muhatap alırız.
Çocukca oyunlarını, heyecanlı yeni mezun optisyenlerle oynasınlar. Yalnız dikkat etsinler her yıl 2000-3000 arası optisyen mezun olmakta. Yeni mezun meslektaşlarımızı da küçümseyip altta kalmasınlar.
OPTİSYEN COM

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile