SİTE İÇİ ARAMA

 

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ SEİKO OPTİK SEMİNERİ

Turgut Özal Üniversitesi Sağlık Bilimleri Meslek Yüksek Okulu  Optisyenlik programı öğrencileri, Öğretim Görevlisi Türker Sinan ÇEVİK, Kariyer uzmanı Hamdi ÖZTÜRK ve Seiko Optik Türkiye satış ve pazarlama Müdürü Faruk ULUSOY tarafından düzenlenmiştir.

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ OPTİSYENLİK PROGRAMI SEİKO OPTİK LENSLERİ TANITIM SEMİNERİ

 

Programımız Turgut Özal Üniversitesi Etlik Kampusu Konferans salonunda 2 oturum olarak gerçekleşmiştir.

              1. Oturumda yaklaşık 45 dakika sürmüş olup Mineral lensden organik lense optik lenslerin üretim materyalleri ve üretim aşamaları geniş kapsamlı anlatılmış ve 15 dakika ara

              2. Oturumda yaklaşık 45 dakika sürmüş olup Seiko optik lenslerin teknolojileri, kullanım alanları ve kişiye özel çok odaklı multifocal lenslerin sunumu yapılmıştır. Sunumun son 10 dakikası ise soru ve cevap şeklinde geçmiştir. Programımıza Katılım sağlayan Öğrencilerimize Katılım Sertifikaları verilmiştir. Programımızın kapanış konuşmasını öğretim görevlisi Türker Sinan ÇEVİK hocamız yapmıştır, ve arkasından  Seiko Optik Türkiye satış ve pazarlama Müdürü Faruk ULUSOY hediyesini takdim edildikten sonra programımız 16.30 da sona ermiştir.

Eğitimlerimize katkı sağladıklarından dolayı Seiko Optik yetkililerine göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.  Turgut Özal Üniversitesi Sağlık Bilimleri Meslek Yüksek Okulu Optisyenlik Programı olarak sağlık sektöründeki gelişmeleri ileri teknolojiyi en yakından takip eden üniversitemiz  dünyanın kendi alanlarında en iyi firmaları ile eğitim seminerlerine devam edecektir. 

 

Öğr.Gör.Türker Sinan ÇEVİK

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile