SİTE İÇİ ARAMA

 

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİNDE MERVE OPTİK SEMİNERİ

Turgut Özal Üniversitesi Sağlık Bilimleri Meslek Yüksek Okulu Optisyen'lik programı öğrencileri, Okul Müdürümüz Doç. Dr . Mehmet KAYA, Okul müdür Yardımcımız Yrd. Doç. Tufan ŞİRİN Öğretim Görevlisi Türker Sinan ÇEVİK ve Merve Optik Ankara bölge Müdürü Orkun GÜLSOY tarafından düzenlenmiştir.

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ OPTİSYENLİK PROGRAMI

MERVE OPTİK HAWK PLUS OPTİK LENSLERİ TANITIM SEMİNERİ

Programımız Turgut Özal Üniversitesi Etlik Kampusu Konferans salonunda 2 oturum olarak gerçekleşmiştir.

1. Oturumda yaklaşık 45 dakika sürmüş olup optik lenslerin üretim materyalleri ve üretim aşamaları geniş kapsamlı anlatılmış ve 15 dakika ara verilmiştir.

2. Oturumda yaklaşık 45 dakika sürmüş olup optik lenslerin teknolojileri, kullanım alanları ve kişiye özel çok odaklı multifocal lenslerin sunumu yapılmıştır. Sunumun son 10 dakikası ise soru ve cevap şeklinde geçmiştir. Programımıza Katılım sağlayan Öğrencilerimize Katılım Sertifikaları verilmiştir.

Programımızın kapanış konuşmasını Okul Müdürümüz Doç. Dr. Mehmet KAYA hocamız yapılmıştır, ve arkasından Merve Optik Ankara bölge Müdürü Orkun GÜLSOY ’a hediyesini takdim edildikten sonra programımız 15.30 da sona ermiştir.

Eğitimlerimize katkı sağladıklarından dolayı Merve Optik yetkililerine göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.

Turgut Özal Üniversitesi Sağlık Bilimleri Meslek Yüksek Okulu Optisyenlik Programı olarak geleceğin optisyen adaylarına mesleğini dünya kalitesinde ve ileri teknolojide öğrencilerimizin geleceği en iyi noktaları hedeflemekteyiz, Bu sebeple eğitimlerimiz sektörümüzün en iyi firmaları ile devam edecektir.

Öğr.Gör.Türker Sinan ÇEVİK
TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ
OPTİSYENLİK PROGRAMI
ETLİK/YENİMAHALLE/ANKARA

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile