SİTE İÇİ ARAMA

 

OPTİK HABERLER

Sizlerde Meslektaşlarımızla Paylaşmak İstediğiniz Haberleri Bizlere Site İletişim ' inden Gönderebilirsiniz. 

YOZGATLI MOBİLYACIDAN AVRUPA TARZI MOBİLYA

1037Yozgat’ta kendi halinde bir mobilya ustası olan Adem AKI yaklaşık 5 yıldır Avrupa ülkelerinde ki mobilya tasarımlarını inceleyerek ülkemizde bu dizaynları kullanmaya başladı.

Devamını oku...

Allah Cennette Kavuştursun

yavuz atug optisyen comBirçoğunuzn ilgisini çekmeyebilir bu yazım.Süleyman Demirel Üniversitesi Optisyenlik Bölümü Öğretmeni Bekir SALMAN’a
İlk tanıştığımız gün ben bu işi profesyonel olarak yapmıyordum. Ama elimden geleni yapacağım diyerek ‘’Bismillah’’ çekip girdin hayatımıza.

Devamını oku...

SAHTE FACEBOOK HESAPLARI HAKKINDA

Zaman zaman sahte hesaplar açarak optik sektörüne fitne sokmaya çalışan bazı kişiler ( ki bunların sahte isimlerini zikretmiyoruz kendilerini adam yerine koymasınlar diye ) bu günlerde optik sektörüne özel bütün gruplarda ‘’Kamuda İstihdam İsteyen Optisyenlere Yönelik ‘’ Çamur atma politikası izlemektedirler.

Devamını oku...

Yozgat Şehir Hastanesinde Simsar Kaynıyor

Yozgat’ta yaşanan olayları, söylentileri olduğu gibi sizlerle paylaşmak istiyorum.
Bilindiği üzere Yozgat merkeze henüz birkaç hafta önce kocaman bir şehir hastanesi yapıldı.

YOZGAT- Malum eski hastanenin oradaki esnaflar ( gözlükçüsü, eczanesi, kulak cihazları, medikalcisi ) ve yeni esnaflar da yeni yapılan bu hastane etrafına yerleşerek ticaret yapmak istiyorlar. Buraya kadar her şey normal.

Olay hastaneyi yapan firma, hastane yönetimi ve diğer bütün esnaflar (ecz, optik, kulak cihazları, ve medikal ) arasında geçmekte.

Devamını oku...

Genç Meslektaşımız Optisyen Murat Çakmak Vefat Etti.

Optisyen Meslektaşımız Murat ÇAKMAK Bel ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede vefat etti.. Hastanede iğne yapıldıktan sonra vefat eden meslektaşımıza Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı dileriz. Allah Mekanını Cennet Etsin İnş.

Devamını oku...